Warsztaty dla kobiet – rozwój osobisty

Warto czasem zatrzymać się i zrobić dla siebie coś naprawdę dobrego.

Zapraszam Cię na wspierające, ożywcze, odświeżające umysł i ciało, warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet.

Poznawanie siebie, zdobywanie nowych umiejętności, zmiana ograniczających nas przekonań o sobie, o innych ludziach i otaczającym świecie, odbywają się poprzez doświadczenie. W taki właśnie sposób prowadzę swoje warsztaty. Celem moich warsztatów jest poszerzenie świadomości oraz nabycie konkretnych umiejętności i zastosowanie ich w prawdziwym życiu.

Praca w grupie daje bardzo dużo możliwości. Pozwala głębiej spojrzeć w siebie, ale też zobaczyć siebie oczami innych uczestniczek. Tylko w grupie warsztatowej, można bezpiecznie poćwiczyć nowe kompetencje, sposoby wyrażania uczuć, czy poprosić o bezpieczny i przyjazny feedback. Osamotnienie osłabia, a wsparcie innych może dać dużo energii do zmiany. Grupa daje o wiele więcej niż myślisz. Może być nie tylko lustrem, ale wspierającą „matką”, inspiratorką, bezpieczną przystanią, początkiem czegoś zupełnie nowego.

Oto tematy moich autorskich warsztatów rozwoju osobistego dla Ciebie. Wierzę, że na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Informacje i zapisy: dorota@alezmiana.pl

12 maja 2018 r.

(sobota)

Kazimierz Dolny n. Wisłą

w godz. 10 – 18

cena 250 zł

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

„Bądź dla siebie łagodna, bądź dla siebie skarbem” – warsztat o samoakceptacji i budowaniu poczucia własnej wartości. Na tym warsztacie skoncentrujemy się na sposobach akceptacji siebie, swojego ciała, swojej osobowości, historii życia i wszystkiego, co definiuje nas jako kobiety. Będziemy budzić uśpione zasoby kobiety silnej, mądrej, pełnej mocy i mającej wielki apetyt na życie.

 

13 maja 2018 r.

(niedziela) Kazimierz Dolny n. Wisłą

w godz. 10 – 18

cena 250 zł

 

ASERTYWNOŚĆ

„Jestem sobą, jestem wolna, jestem szczęśliwa” – warsztat o odkrywaniu asertywnych zasobów, poznawaniu samej siebie i uczeniu wyrażania prawdziwej siebie, tu, teraz, zawsze i wszędzie. Podczas tego warsztatu dowiesz się co to naprawdę oznacza bycie asertywną kobietą, co to jest asertywna pochwała, krytyka, asertywne wyrażanie poglądów a także asertywne kobiece szczęście.

 

19 – 20 maja 2018 r.

Kazimierz Dolny n. Wisłą

(piątek)

w godz. 10 – 18

cena 470 zł

EMOCJE A JAKOŚĆ ŻYCIA

„Kobieca złość, kobiecy smutek – najcenniejsze drogowskazy” – głęboki warsztat terapeutyczny pokazujący kiedy i w jaki sposób przychodzą do nas emocje, jak je czytać, jak ich słuchać, jak z nich konstruktywnie korzystać. Na tym warsztacie dowiesz się również co Twoje emocje chcą Ci powiedzieć, jakie bezcenne wiadomości mają dla Ciebie. Zobaczysz, jaką kopalnią wiedzy o Tobie i Twoim życiu jest to, co czujesz, co przeżywasz, jak w związku z tym widzą Cię inni i jak widzisz się Ty sama.

 

 

Zapraszam!

Dorota Świetlicka

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz