Poznajmy się

Zapraszam Cię do
współpracy

 

Nazywam się Dorota Świetlicka jestem dyplomowaną psycholożką i psychoterapeutką, certyfikowaną coachką ICC.

Pracuję zarówno w prywatnym gabinecie psychoterapii jak i dla dużych firm czy korporacji, które wspieram od strony psychologicznej poprzez edukację z zakresu zdrowia psychicznego, balansu w życiu i zarządzania emocjami.

W 2022 roku otrzymałam Certyfikat Jakości w rankingu Znany Lekarz.

Współpracuję z wybitnymi lekarzami, managerami, wykładowcami akademickimi. Sama również miałam przyjemność prowadzić zajęcia ze studentami z podstaw psychoterapii na kierunkach medycznych.

W mojej branży działam już od ponad 25 lat, a moją dewizą jest terminowość, rzetelność, skuteczność, oraz ciepło połączone z profesjonalizmem. Uwielbiam tłumaczyć trudne rzeczy w prosty, przystępny sposób. Bardzo mnie cieszy, że potwierdzają to także moi klienci. Kliknij tutaj i zobacz jak to robię.

Opinie o mnie znajdziesz również TUTAJ.

 

Opinie zadowolonych klientów

Kompetencje

Swoją wiedzę poszerzałam na stypendium Rządu Francuskiego (Bursiers du Gouvernement Francais) na Universite de Nancy II w Lotaryngii w Katedrze Psychologii Interkulturowej (1997-98) oraz na 4,5-letnim Podyplomowym Kursie Psychoterapii, atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, prowadzonym we współpracy z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam 2,5 letnie szkolenie I stopnia w Polskim Instytucie Psychodramy w Krakowie.

Posiadam certyfikat z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej dla osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz certyfikat PARPA do pracy w grupach roboczych i zespołach interdyscyplinarnych dla osób doznających przemocy / sprawców przemocy.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

To pytanie długo nie dawało mi spokoju.

Jakiś czas temu zaczęłam zadawać sobie pytanie, co się dzieje z młodymi psychologami i psychoterapeutami po studiach? Dlaczego nie otwierają swoich gabinetów? Jak to możliwe, że tacy zdolni ludzie nie mogą znaleźć pracy albo pracują za tzw. najniższą krajową?

Dowiedziałam się, że na początku drogi zawodowej brakuje im wsparcia, swoistego drogowskazu w budowaniu psychologicznego biznesu.

Nie mam gdzie wysłać pacjentów

Z drugiej strony wciąż na rynku brakuje dobrze prosperujących gabinetów prywatnych, które mogłyby zapewnić szybką i profesjonalną opiekę. Zadaję sobie pytanie: jak to możliwe? Przecież rynek wyraźnie zaprasza zdolnych psychoterapeutów do działania.

Wierzę, że….

Wierzę, że każdy psycholog i psychoterapeuta może dobrze zarabiać, cieszyć się swoją pracą, znajdując czas dla siebie, dla rodziny, przyjaciół. Każdy pacjent zaś, może mieć pomoc na najwyższym poziomie.

Co robię inaczej?

Zastanawiałam się, co ja robię inaczej, że bez żadnej reklamy mam pacjentów, a gabinet wciąż się rozrasta. Kiedy znalazłam odpowiedź pomyślałam, że powinnam się nią podzielić.

Dlatego moją misją jest…

pomoc młodym psychologom i psychoterapeutom w wejściu na rynek pracy odważnie i prężnie, z dbałością o osobiste szczęście, odpoczynek, równowagę w życiu osobistym i zawodowym. Chciałbym, aby każdy psycholog i psychoterapeuta miał poczucia własnej wartości i świadomość jak fantastycznym jest specjalistą.

Uwielbiam swoją pracę, ponieważ dzięki niej mogę poznać i pomóc wielu niesamowitym osobom, dokładnie takim jak Ty. Serdecznie zapraszam Cię na mojego bloga, szczególnie jeśli potrzebujesz doradcy, który wesprze Twoje działania w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego.

Trzymam za Ciebie kciuki!

Dorota Świetlicka